خرید ارزان روغن بنفشه کنجد 12 ماهه

روغن بنفشه یکی از روغن‌های گیاهی است، که فواید زیادی برای بدن دارد و در درمان بسیاری از بیماری‌ها می‌تواند موثر باشد. این روغن در پایه‌های مختلفی مانند روغن کنجد و زیتون ساخته می‌شود که خواص معجزه آسایی دارد. روغن بنفشه پایه کنجد یکی از داروهای پر مصرف در طب اسلامی است، که برای درمان بسیاری از بیماری‌های مربوط به سر و بینی و سینوزیت، ضربه مغزی مورد استفاده قرار می‌گیرد، خرید ارزان روغن بنفشه کنجد 12 ماهه و با بهترین کیفیت در سراسر کشور وجود دارد.

خرید ارزان روغن بنفشه کنجد 12 ماهه

روش تهیه روغن بنفشه با پایه کنجد

روش تهیه روغن بنفشه با پایه کنجد روغن بنفشه پایه کنجد در واقع همان روغن گل بنفشه است، که با روغن کنجد ترکیب شده است. این روغن برای درمان سردرد، میگرن، بسیار موثر است؛ و در طب سنتی توصیه زیادی در مورد استفاده از آن شده است. با توجه به اینکه تشخیص روغن بنفشه پایه کنجد، اصل از نمونه‌های تقلبی موجود در بازار کار آسانی نیست، می‌توانید برای اطمینان از اصل بودن روغن بنفشه پایه کنجدی، خودتان آن را بسازید.

اگرچه این کار زمان زیادی طول می‌کشد، اما کار چندان دشواری نیست. روش تهیه روغن بنفشه با پایه کنجد: باید گل‌های بنفشه را در ظرفی شیشه‌ای ریخته و روی آن روغن کنجد بریزید، تا جایی که تمام گل‌ها داخل روغن باشند. این ظرف را یک ماه در پشت پنجره‌ای که نور آفتاب به آن بتابد کنار گذاشته و به آن دست نزنید.

پس از یک ماه روغن ظرف را صاف کرده و گل‌ها را خارج کنید و گل‌های بنفشه دیگری را به ظرف افزوده و مجددا در همان جا به مدت یک ماه دیگر قرار دهید؛ در این میان هر چند روز یکبار ظرف را تکان دهید. این فرایند باید ده بار، یعنی ده ماه تکرار شود، این کار باعث می شود روغن بنفشه ای که درست می شود کیفیت مطلوب را داشته باشد.

گل بنفشه‌ای که برای این منظور استفاده می‌شود، باید نیمه خشک باشد و ساقه آن را کاملا جدا کنید. اگر گل تازه باشد روغن شما کپک می‌زند و اگر خیلی خشک باشد روغن کنجد دیر جذب آن می‌شود. در خصوص نور نیز اگر حرارت یا نور مستقیم آفتاب به ظرف و روغن شما بخورد خراب می‌شود.

فروش ویژه روغن بنفشه کنجد 12 ماهه

فروش ویژه روغن بنفشه کنجد 12 ماهه تولید روغن بنفشه زیتون و در نتیجه توزیع روغن بنفشه توسط تولید کنندگان مختلفی در سراسر کشور انجام می شود. روغن گل بنفشه از جمله روغن های گیاهی گران قیمت با خواص خوراکی و درمانی بسیار زیاد است. که تولید آن به عنوان روغن بنفشه ضد آفتاب نیز انجام می شود. فروش ویژه روغن بنفشه کنجد ۱۲ ماهه در سراسر کشور از جمله در تهران زیاد است.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.