صادرات عمده روغن بنفشه خالص

صادرات عمده روغن بنفشه خالص به کشورهای بسیاری با رونق اقتصادی بالا صورت می گیرد، روغن بنفشه یکی از داروهای پر مصرف در در طب سنتی و دنیای گذشته تاکنون است که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و مفید است و فواید زیادی برای بدن دارد، روغن بنفشه در پایه‌های مختلفی مانند روغن کنجد و زیتون و بادام ساخته می‌شود که هر کدام خواص معجزه آسایی دارند.

صادرات عمده روغن بنفشه خالص

ویژگی های روغن بنفشه برای سلامتی

ویژگی های روغن بنفشه برای سلامتی روغن بنفشه اعلا و ارگانیک همان روغن گل بنفشه است که با روغن کنجد و زیتون و یا بادام آن را ترکیب می کنند تا خواص و فوائد آن چند برابر شود، مصرف این روغن برای درمان سردرد و میگرن و سینوزیت و ضربه مغزی بسیار مفید و موثر است.

این روغن برای مشکلات پوستی و افزایش رشد ابرو و تقویت مژه بسیار کاربرد دارد،

از ریشه و گل های بنفشه این روغن تهیه می شود و دارای طبع سردی است که برای رفع فشارهای عصبی و خستگی و علائم یائسگی و افسردگی مناسب و موثر است، به مصرف روغن بنفشه در کتب طب سنتی و اسلامی اشاره شده است.

گل بنفشه‌ که برای تهیه این محصول استفاده می‌شود باید نیمه خشک باشد و ساقه آن را باید کاملا جدا کنید، اگر گل تازه باشد روغن شما کپک می زند و اگر خیلی خشک باشد روغن آن دیر جذب می‌شود، حرارت یا نور آفتاب روغن بنفشه را خراب می‌شود.

از خواص روغن بنفشه باید به درمان سینوزیت و گرفتگی بینی و رفع آبریزش بینی و سردرد و میگرن و درمان پارکینسون و لرزش دست و پا و رفع خشکی لب و بینی و درمان سکته مغزی و کما و درمان تشنج و فلجی و درمان ام اس و خواب آوری و ضدالتهاب و درمان رماتیسم و التهابات و ضد تومور و موثر در درمان سرطان و کاهش فشار و مشکلات عصبی و تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان بواسیر و آکنه و اگزما اشاره کرد.

روغن بنفشه را می توانید از طریق بینی وارد بدن کنید تا سبب رفع مشکلات مربوط به سر و مغز شود، این کار برای کسانی که بویایی خود را از دست داده اند و یا سینوزیت دارند نیز بسیار مفید است.

عرضه مستقیم روغن بنفشه مرغوب

عرضه مستقیم روغن بنفشه مرغوب عرضه مستقیم روغن بنفشه مرغوب با قیمت مناسب به شعب فروش کشور صورت می گیرد، سفارش آن در حجم های مختلف با قیمت و کیفیت مناسب را می توانید از شعب فروش و فروش آنلاین آن داشته باشید، روغن بنفشه یکی از بهترین و پر کاربرد ترین داروهای گیاهی و سنتی است که خواص زیادی برای بدن دارد و به رفع بی خوابی و مشکلات پوستی و رفع التهابات بدن و کاهش فشار و رفع مشکلات عصبی کمک می کند.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید